Ужице-ОМШ


ИНСТРУМЕНТ 05.06.2020.

поставио/ла Јелица Стевановић 30.05.2020. 04:22

ВИОЛИНА, свечана сала

·         Аница Јовановић 9:00 до 9:10

·         Андреа Јездић    9:15 до 9:25

·         Јелисавета Поповић 9:30 до 9:40

·         Лазар Раонић  9:45 до 9:55

·         Стефан Радовић 10:00 до 10:10

·         Петар Јовичић  10:15 до 10:25

·         Бојан Шиљковић 10:30 до 10:40

·         Тамара Крсмановић10:45 до 10:55

·         Ања Грбовић 11:00 до 11:10

·         Јана Станојевић 11:15 до 11:25

ВИОЛА, свечала сала

·         Исидора Прљевић 11:30 до 11:40

ВИОЛОНЧЕЛО, свечана сала

·         Павле Вуковић 11:45 до 11:55

ФЛАУТА, свечана сала

·         Ива Јараковић 12:30 до 12:40

·         Магдалена Поњевић 12:45 до 12:55

·         Маша Деспотовић 13:00 до 13:10

·         Симона Филиповић 13:15 до 13:25

·         Мина Ћитић 13:30 до 13:40

·         Маја Тошић 13:45 до 13:55

СОЛО ПЕВАЊЕ, свечана сала

·         Анђела Вилимсновић 14:30 до 14:40

·         Миња Мирковић  14:45 до 14:55

ХАРМОНИКА, учионица 24

·         Лука Кутлашић 09:00 до 09:10

·         Јован Курћубић  09:15 до 09:25

·         Матија Брајовић 09:30 до 09:40

·         Петар Тасић  09:45 до 09:55

·         Немања Златић 10:00 до 10:10

·         Дарко Илић 10:15 до 10:25

06.06.2020

КЛАВИР, свечана сала

·           Мартина Ћирковић 15:30 до 15:45

·           Софија Мурић 15 :50 до 16:05

·           Милица Димитријевић 16:10 до 16:25

·           Павле Новаковић 16:30 до 16:45

·           Ива Илић 16:50 до 17:05

·           Анка Танасковић 17: 10 до 17:25

·           Александра Бонџулић 17:30 до 17:45

·           Ивица Жунић 17:50 до 18:05

·           Михаило Сретеновић 18:10 до 18:25

·           Николина Лазић 18:30 до 18:45

САКСОФОН, учионица 15

·         Никола Мајкић 10:00 до 10:10

·         Марко Ђаповић 10:15 до 10:25

·         Кристиан Делић 10:30 до 10:40

·         Демиан Делић 10:45 до 10:55

·         Марко Василијевић 11:00 до 11:10

ТРУБА, учионица 24

·         Матија Сретеновић 15:00 до 15:10

·         Урош Цветковић 15:15 до 15:25

·         Милован Петровић 15:30 до 15:40

Михајло Шундерић 15:45 до 15:55

УСМЕНИ ТЕОРИЈА МУЗИКЕ, УЖИЦЕ 04.06.2020.

поставио/ла Јелица Стевановић 30.05.2020. 04:20

 

I ГРУПА 13:00 до 13:20, учионица 15

·         Милица Димитријевић

·         Софија Мурић

·         Немања Златић

II ГРУПА 13:25 до 13:45, учионица 15

·         Павле Вуковић

·         Јана Станојевић

·         Аница Јовановић

III ГРУПА 13:50 до 14:10, учионица 15

·         Тамара Крсмановић

·         Лазар Раонић

·         Лука Кутлешић

 

IV ГРУПА 14:15 до 14:35, учионица 15

·         Ања Грбовић

·         Исидора Прљевић

·         Маја Тошић

V ГРУПА 14:40 до 15:00, учионица 15

·         Маша Деспотовић

·         Анка Танасковић

·         Бојан Шиљковић

VI ГРУПА 15:05 до 15: 25, учионица 15

·         Петар Јовичић

·         Стефан Радовић

·         Михајло Шундерић

VII ГРУПА 15: 30 до 15:50, учионица 15

·         Милован Петровић

·         Урош Цветковић

·         Матија Сретеновић

VIII ГРУПА 15:55 до 16:15, учионица 15

·         Марко Василијевић

·         Демиан Делић

·         Кристиан Делић

IX ГРУПА 16:20 до 16: 40, учионица 15

·         Марко Ђаповић

·         Никола Мајкић

·         Дарко Илић

X ГРУПА 16:45 до 17:05, учионица 15

·         Петар Тасић

·         Матија Брајовић

·         Јован Курћубић

XI ГРУПА 17: 10 до 17:30, учионица 15

·         Николина Лазић

·         Михајло  Сретеновић

·         Павле Новаковић

XII ГРУПА 17:35 до 17:55, учионица 15

·         Александра Бонџулић

·         Ивица Жунић

·         Ива Јараковић

XIII ГРУПА 18:00 до 18:20, учионица 15

·         Магдалена Поњавић

·         Мина Ћитић

·         Андреа Јездић

XIV ГРУПА  18:25 до 18:55, учионица 15

·         Ива Илић

·         Симона Филиповић

·         Мартина Ћирковић

·         Јелисавета Поповић

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ, УЖИЦЕ 04.06.2020.

поставио/ла Јелица Стевановић 30.05.2020. 04:18

 

 I група ТЕСТ, учионица 24

време: 09:00 до 09:45

·         Софија Мурић

·         Милица Димитријевић

·         Павле Новаковић

·         Михајло Сретеновић

·         Николина Лазић

·         Јован Курћубић

·         Матија Брајовић

 II група ТЕСТ, учионица 15

време: 09:15 до 10:00

·         Мартина Ћирковић

·         Ива Илић

·         Анка Танасковић

·         Александра Бонџулић

·         Ива Јараковић

·         Ивица Жунић

 III група ТЕСТ, учионица 24

време: 09:55до 10:40

·         Петар Тасић

·         Дарко Илић

·         Никола Мајкић

·         Марко Ђаповић

·         Кристиан Делић

·         Дамиан Делић

·         Марко Василијевић

IV група ТЕСТ, учионица 15

време: 10:15 до 11:00

·         Магдалена Поњавић

·         Маша Деспотовић

·         Симона Филиповић

·         Мина Ћитић

·         Маја Тошић

·         Исидора Прљевић

V група ТЕСТ, учионица 24

време: 10:50 до 11:35

·         Матија Сретеновић

·         Урош Цветковић

·         Милован Петровић

·         Михаило Шундерић

·         Стефан Радовић

·         Петар Јовичић

·         Бојан Шиљковић

VI група ТЕСТ, учионица 15

време: 11:15 до 12:00

·         Ања Грбовић

·         Лука Кутлешић

·         Андреа Јездић

·         Јелисавета Поповић

·         Лазар Раонић

·         Тамара Крсмановић

VII група ТЕСТ, учионица 24

време: 11:45 до 12: 30

·         Аница Јовановић

·         Јана Станојевић

·         Павле Вуковић

·         Немања Златић

ПАУЗА 12:30 ДО 13:00

УСМЕНИ СОЛФЕЂО, УЖИЦЕ 03.06.2020.

поставио/ла Јелица Стевановић 30.05.2020. 04:16

 

I ГРУПА 11:00 до 11:20, учионица 15

·         Павле Новаковић

·         Михајло Сретеновић

·         Николина Лазић

II ГРУПА 11:25 до 11:45, учионица 15

·         Јован Курћубић

·         Матија Брајовић

·         Петар Тасић

III ГРУПА  11:50 до 12:10, учионица15

·         Дарко Илић

·         Никола Мајкић

·         Марко Ђаповић

IV ГРУПА 12:15 до 12:35, учионица 15

·         Кристиан Делић

·         Демиан Делић

·         Марко Василијевић

V ГРУПА 12:40 до 13:00, учионица 15

·         Матија Сретеновић

·         Урош Цветковић

·         Милован Петровић

VI ГРУПА 13:05 до 13:25, учионица 15

·         Михаило Шундерић

·         Стефан Радовић

·         Петар Јовичић

 

 

 

13:30- 14:00 ПАУЗА

VII ГРУПА 14:00 до 14:20, учионица 15

·         Бојан Шиљковић

·         Анка Тансковић

·         Александра Бонџулић

VIII ГРУПА 14:25 до 14: 45, учионица 15

·         Ивица Жунић

·         Ива Јараковић

·         Магдалена Поњавић

IX ГРУПА 14: 50 до 15:10, учионица 15

·         Маша Деспотовић

·         Мина Ћитић

·         Маја Тошић

X ГРУПА 15:15 до 15: 35, учионица 15

·         Исидора Прљевић

·         Ања Грбовић

·         Лука Кутлешић

XI ГРУПА 15:40 до 16:00, учионица 15

·         Лазар Раонић

·         Тамара Крсмановић

·         Аница Јовановић

XII ГРУПА 16:05 до 16:25, учионица 15

·         Јана Станојевић

·         Павле Вуковић

·         Немања Златић

XIII ГРУПА 16:30 до 16:50, учионица 15

·         Андреа Јездић

·         Софија Мурић

·         Милица Димитријевић

XIV ГРУПА 16:55 до 17:25, учионица 15

·         Ива Илић

·         Симона Филиповић

·         Мартина Ћирковић

·         Јелисавета Поповић

ЗАВРШНИ РАЗРЕДИ ОМШ, СОЛФЕЂО, УЖИЦЕ 03.06.2020.

поставио/ла Јелица Стевановић 30.05.2020. 04:13

 I група ДИКТАТ, учионица 24

време: 09:00 до 09:15

·         Софија Мурић

·         Милица Димитријевић

·         Павле Новаковић

·         Михајло Сретеновић

·         Николина Лазић

·         Јован Курћубић

·         Матија Брајовић       

II група ДИКТАТ, учионица 15

време 09:10 до 09:25

·         Мартина Ћирковић

·         Ива Илић

·         Анка Танасковић

·         Александра Бонџулић

·         Ива Јараковић

·         Ивица Жунић

III група ДИКТАТ, учионица 24

време 09:30 до 09:45

·         Петар Тасић

·         Дарко Илић

·         Никола Мајкић

·         Марко Ђаповић

·         Кристиан Делић

·         Дамиан Делић

·         Марко Василијевић

 IV група ДИКТАТ, учионица 15

време 09:40 до 09:55

·         Магдалена Поњавић

·         Маша Деспотовић

·         Симона Филиповић

·         Мина Ћитић

·         Маја Тошић

·         Исидора Прљевић

 V група ДИКТАТ, учионица 24

време 10:00 до 10:15

·         Матија Сретеновић

·         Урош Цветковић

·         Милован Петровић

·         Михаило Шундерић

·         Стефан Радовић

·         Петар Јовичић

·         Бојан Шиљковић

VI група ДИКТАТ, учионица 15

време 10:10 до 10:25

·         Ања Грбовић

·         Лука Кутлешић

·         Андреа Јездић

·         Јелисавета Поповић

·         Лазар Раонић

·         Тамара Крсмановић

VII група ДИКТАТ, учионица 24

време 10:30 до 10:45

·         Аница Јовановић

·         Јана Станојевић

·         Павле Вуковић

·         Немања Златић

 

1-5 of 5