Успеси на такмичењима

Успеси на такмичењима током 2009/2010

 Клавирски одсек

Класа Драгана Јовановић

1-Сања Ћалдовић, I р.с.ш, 2. награда Ниш, 2. награда Шабац

2-Милица Друловић, V р, 1. награда, Шабац, 1. награда Аранђеловац, 2. награда Фестивал Сента

3-Анђела Ђошић, IV р, 1. награда Шабац, 2. награда Аранђеловац

Класа Милица Жупић

4-Јелена Бакић,IV р, 1. награда Шабац, 2. награда Ниш

5-Надежда Павловић I р, 1. награда Шабац

Класа Весна Ђокоић

6-Јадранка Миликић I.р, 2. награда Мали виртуоз

Соло-певање

Класа Александра Милосављевић

7-Милица Николић III р.с.ш,3. награда Уб

8-Дарио Милосављевић III р.с.ш, 1. награда Уб

9-Анђела Познановић I р, 3. награда Уб


Виолина

Класа Дане Зорзић

10-Светлана Словић V р, 2. награда Аранђеловац, 3. награда Сремска Митровица, Похвала Републичко такмичење

11-Сара Матовић III р, 2. награда  Аранђеловац, 3. награда Сремска Митровица

12-Саша Дукић I р, 2. награда Уб

13-Ана Лазендић I р, 1. награда Уб

Класа Вера Буквић

14-Лариса Терешченко V р, 1. награда Републичко, 1. награда, Фестивал Сента, Похвала Париз ( Internacional competition ''Flame '' )



Флаута

Класа Катарина Петровић

15-Ангелина Кубура IV р, 2. награда  Н.Сад (Међ.так.''Антон Еберст'' )

16-Милица Јовановић II р, 1. награда Фестивал Сента, 2. награда Пожаревац, 3. награда Коњовић


Хармоника

Класа Ана Чоловић

17-Јеврем Николић I р.с.ш, 1. награда Смедерево,

18-Тодор Стефановић IV р, 2. награда Смедерево

19-Слободан Словић III р, 1. награда Звездане стазе, 1. награда Смедерево, 2. награда Фестивал Сента

Класа Стефан Голубовић

20-Стаменко Костић II р, 1. награда Смедерево


Гитара

класа Милосав Гујаничић

21-Александар Хаџић V р, 3. награда Аранђеловац

22-Новак Фуртула II р, 2. награда Аранђеловац, Похвала Републичко



Солфеђо

Класа Софија Шуманац-Арсенијевић

23-Катарина Ђоковић VI р, 1. награда Републичко

24-Моника Мурић VI р, 1. награда Републичко, 1. награда (лауреат) Пожаревац



Историја музике

Класа Мирјана Вељковић и Младенка Поповић

Екипа – 3.место, Земун

25-Тијана Видаковић III р.с.ш, класа Мирјана Вељковић и Младенка Поповић

26-Оливера Николић III р.с.ш,

27-Наташа Зечевић II р.с.ш,

28-Андријана Аћимовић II р.с.ш

Comments