Пожега

ИНСТРУМЕНТ 06.06.2020. ПОЖЕГА

поставио/ла admin 1 30.05.2020. 03:47   [ ажурирано 30.05.2020. 03:49 ]

06.06.2020. ПОЖЕГА

 

САКСОФОН, учионица 3

·         Јован Ристовић 13:00 до 13:10

·         Марија Гајевић 13:15 до 13:25

·         Ивана Новаковић 13:30 до 13:40

 

ТРУБА, учионица 1

·         Стефан Илић 13:15 до 13:25

 

КЛАВИР, учионица 1

·         Виолета Дробњак 10:00 до 10:15

·         Милица Вучићевић 10:20 до 10:35

·         Матија Радојичић  10:40 до 10:55

·         Лука Сретеновић  11:00 до 11:15

 

 УПОРЕДНИ КЛАВИР , СОЛО ПЕВАЊЕ

·         Софија Варница 12:00 до 12:10

·         Милица Малопарац 12:15 до 12 :25

·         Јелена Радовановић 12:30 до 12:40 

ИНСТРУМЕНТ, ПОЖЕГА 05.06.2020.

поставио/ла admin 1 30.05.2020. 03:45   [ ажурирано 30.05.2020. 03:46 ]

ХАРМОНИКА , учионица 1

·         Урош Удовичић 12:30 до 12:40

·         Филип Арнаутовић 12:45 до 12:55

 

СОЛО ПЕВАЊЕ, учионица 3

·         Софија Варница 11:05 до 11:15

·         Виолета Дробњак 11:20 до 11:30

·         Милица Малопарац 11:35 до 11:45

·         Јелена Радовановић 11:50 до 12:00

 

ФЛАУТА, учионица 1

·         Михаило Митић 10:30 до 10:40

 

ВИОЛИНА, учионица 1

·         Андријана Поповић 13:30 до 13:40

·         Страхиња Плазинчић 13:45 до 13:55

 

КОНТРАБАС, учионица 1

·         Катарина Бабић 14:15 до 14:25

УСМЕНИ ТЕОРИЈА МУЗИКЕ, ПОЖЕГА 04.06.2020.

поставио/ла admin 1 30.05.2020. 03:43


I ГРУПА 13:00 до 13:20 учионица број 3

·         Андријана Поповић

·         Страхиња Плазинчић

·         Катарина Бабић

 

II  ГРУПА 13:30 до 13:50, учионица број 3

·         Стефан Илић

·         Јован Ристовић

·         Марија Гајевић

 

III ГРУПА 14:00 до 14:20, учионица број 3

·         Ивана Новаковић

·         Софија Варница

·         Виолета Дробњак

IV ГРУПА, 14:30 до 14:50, учионица број 3

·         Милица Малопарац

·         Јелена Радовановић

·         Милица Вучићевић 

            V ГРУПА, 15:00 до 15:20 учионица број 3

·         Матија Радојичић

·         Урош Удовичић

·         Филип Арнаутовић

 

            VI ГРУПА 15:30 до 15:50 учионица број 3

·         Михаило Митић

·         Лука Сретеновић

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ, ПОЖЕГА 04.06.2020.

поставио/ла admin 1 30.05.2020. 03:41

 I група ТЕСТ, учионица 3

време 09:00 до 09:45

·         Виолета Дробњак

·         Милица Вучићевић

·         Матија Радојичић 

·         Лука Сретеновић 

·         Урош Удовичић

·         Филип Арнаутовић

·         Михаило Митић

 II група ТЕСТ, учионица 3

време: 10:15 до 11:00

·         Јован Ристовић

·         Марија Гајевић

·         Ивана Новаковић

·         Софија Варница

·         Милица Малопарац

·         Јелена Радовановић

 III група ТЕСТ, учионица 3

 време:11:30 до 12:15

·         Стефан Илић

·         Андријана Поповић

·         Страхиња Плазинчић

·         Катарина Бабић

 

УСМЕНИ СОЛФЕЂО, ПОЖЕГА 03.06.2020.

поставио/ла admin 1 30.05.2020. 03:40   [ ажурирано 30.05.2020. 03:42 ]

I ГРУПА 12:00 до 12:20, учионица 3

·         Андријана Поповић

·         Страхиња Плазинчић

·         Катарина Бабић

II  ГРУПА 12:30 до 12:50, учионица 3

·         Стефан Илић

·         Јован Ристовић

·         Марија Гајевић

III ГРУПА 13:00 до 13:20, учионица 3

·         Ивана Новаковић

·         Софија Варница

·         Виолета Дробњак

IV ГРУПА, 13:30 до 13:50, учионица 3

·         Милица Малопарац

·         Јелена Радовановић

·         Милица Вучићевић

V ГРУПА, 14:00 до 14:20, учионица 3

·         Матија Радојичић

·         Урош Удовичић

·         Филип Арнаутовић

VI ГРУПА 14:30 до 14:50, учионица3

·         Михаило Митић

·         Лука Сретеновић


ЗАВРШНИ РАЗРЕДИ ОМШ СОЛФЕЂО, ПОЖЕГА 03.06.2020.

поставио/ла admin 1 30.05.2020. 03:38


 I група ДИКТАТ, учионица 3

време: 09:30 до 09:50

·         Виолета Дробњак

·         Милица Вучићевић

·         Матија Радојичић 

·         Лука Сретеновић 

·         Урош Удовичић

·         Филип Арнаутовић

·         Михаило Митић

 II група ДИКТАТ, учионица 3

време: 10:20 до 10:40

·         Јован Ристовић

·         Марија Гајевић

·         Ивана Новаковић

·         Софија Варница

·         Милица Малопарац

·         Јелена Радовановић

 III група ДИКТАТ, учионица 3

 време:11:10 до 11:30

·         Стефан Илић

·         Андријана Поповић

·         Страхиња Плазинчић

·         Катарина Бабић

 

 

 

 

 

 

 


1-6 of 6